Tavsiye Bilgisayar/Öneri

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Teog sınavı geçti :) Teog sınavından hedefim olan puanı çıkardım ve bilgisayar alacağım.Bu almak istediğim bilgisayar 0-2750 TL Arasında olacak ve güzel yeni çıkan oyunları kaldıracak bi bilgisayar olacak.(İsteğim böyle)Tavsiye ettiğiniz bilgisayar var mı?

Teşekkür ederim.

Özellikler

8-16 GB Ram

4-8 GB Ekran Kartı

İ7 İşlemci Minimum 3.0Ghz

Minimum 64 Bit İşlemci

ahmetsamil ahmetsamil (268)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tebrikler :)

    Keşke laptop mu, masaüstü bilgisayar mi ttercih edersin bunu yazsaydın.

    Ben sana dizüstü bilgisayar önerisinde bulunacağım.

    Bütçene uygun LENOVO Z5070 CORE İ7 4510U 2.0GHZ-8GB-1TB SSHDD-15.6''- 2GB -W8.1 NOTEBOOK

    Vatanbilgisayar, gold gibi sitelerdeki filtre işlemlerini kullarak kendine uygun bir model belirleyebilirsin.

    Eğer Masaüstü bilgisayar almak istersen toplatabilirsin.

    Anakart: Asus, Gigabyte

    Disk: Mutlaka SSD olsun, SSD + Mekanik bir disk olabilir. Marka olarak Seagate tercih edebilirsin.

    Ekran kartında fiyat yükseldikçe kalite ve isteklerini karşılama oranı artıyor. Burada tercih senin.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim Murat Abi.Fakat ben 2 GB Ekran Kartı değil de 4 GB Düşünüyordum. Bende onu sormayı unutmuşum.Toplama masaüstü mü alsam yoksa direkt olarak dizüstü mü alsam? Teşekkür ederim şimdiden.Bekliyorum :) ahmetsamil 8 yıl önce