TeamSpeak ses sorunu

Teamspeak3 u acınca teamspeakın sesı kulaklıktan deger sesler leptopun hoporlorunden gelıyor sadece teamspeak degıl galıba konusma programlarından kaynaklanıyor olabılır.

serrr serrr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teamspeak içerisinde "Settings/Options/Playback" yolunu izleyiniz ve "Playback Device" bölümünden hoparlörünüz seçili ise bunu değiştirip kulaklığı seçiniz. Ardından "Başlat\Denetim Masası\Ses" yolunu izleyiniz ve kulaklığınızı seçip alt taraftan Varsayılan Yap butonuna basınız. İşlemlerin ardından Teamspeak programını yeniden başlatınız. Bu işlemler büyük bir ihtimalle sorununuzu çözecektir.

    utkubayat utkubayat (885)