Teamviewer Çalışmıyor, 8 Kasım 2018 Teamviewer Çalışmıyor sorunu nasıl çözülür?

Teamviewer Çalışmıyor sorunu nasıl giderilir ?

8 Kasım 2018 Teamviewer Çalışmıyor sorunu nasıl çözülür?

ismailsarp ismailsarp (6010)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bugün Teamviewer kullanmak isteyen kullanıcıların şu sıralar bağlantılarının "Hazır değil. Lütfen internet bağlantılarınızı kontrol edin" yazısı ile karşılaşmaktalar. Hata ile ilgili kullanıcıların kişisel bir problemi bulunmamakta. Eğer Türkiye tarafından bir engel konulmadı ise hata teamviewer kaynaklı görünüyor.

    Çözüm için ne yapılabilir?

    Çözüm için kullanıcıların yapabileceği birşey bulunmuyor. Sorunun teamviewer kaynaklı ise muhtemelen kısa zaman içerisinde çözülecektir.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Düzenleme: Sorun birkaç saatin arından düzelmiş görünüyor. Şuanda teamviewer başlatıldığında hızlı bir şekilde "Bağlantı hazır" konumuna geçmekte.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    5 yıl önce cevaplandı

      Teamviewer 14 beta sürümünü kullanıyorum. Az önce kontrol ettim ilk açınca 1-2 dakika "Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin" diyor ve sonra aktifleşiyor.

      Teamviewer'da kendini bozmaz umarım.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Geçtiğimiz hafta da TeamViewer sunucularında sorun olmuştu. Bu aralar sık sık sorun yaşıyorlar. Bugün de database sunucularında sorun olmuş. Bununla ilgili bir özür mesajı paylaştılar.

        murat murat (12492)