Teamviewer Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin.

Teamviewer programını açtığımda Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin.mesajı alıyorum.

Internet bağlantım var. Fakat Teamviewer sunucuya bağlanamıyor.

Teamviewer Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin.hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teamviewer programını açtığımda Hazır değil. Lütfen internet bağlantınızı kontrol edin hatasının sebebi, Teamviewer  programının, Teamviewer  sunucularına bağlanamıyor olmasıdır. Bilgisayarınızda çalışan bir yazılım Teamviewer  programının sunucuya bağlantısını engelliyor olabilir.

    Bu yazılım bir Firewall (güvelik duvarı) veya Internet Security (güvenlik yazılımı) olabilir.

    Özellikle şu programlar Teamviewer programının sunucuya bağlanmasını engelleyebilir:

    • McAfee Internet Security
    • Kaspersky Internet Security
    • Norton Internet Security
    • Avast Internet Security
    • Comodo Internet Security
    • TrendMicro Internet Security

    Çözüm için bu programları geçici olarak devreden çıkartabilirsiniz veya Firewall içinden teamviewer programına izin verebilirsiniz.

    Hiç bir güvenlik yazılımı kullanamadığınız halde bu mesajı alıyorsanız, TeamViewer sunucularında geçici sorun var demektir. Bu durumda Teamviewer sunucularının düzelmesini beklemeniz gerekecektir.

    murat murat (12492)