teamviewer'ın dilini değiştiremiyorum

Teamviewer indirdim. Bilgisyarımın dili ingilizce olduğu için o da ingilizce oldu.Nasıl değiştirebilirim

salimmert salimmert (24)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    9.0.32.494 (Final - Son Sürüm) için

    Aşağıdaki adımlara uyarsan programını türkçeleştirebilirsin.

    pinhan pinhan (142)
    9 yıl önce cevaplandı

    Teamviewer Türkçe olarak buradan indirebilirsiniz. Teamviewer içinde bir dil ayarı yok.  Hangi dilde indirirseniz o dilde çalışıyor.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Yukarıda vermiş olduğum bilgi TeamViewer'in dil ayarı ile ilgili. TeamViewer'in içinde bir dil ayarı vardır! pinhan 9 yıl önce
    • Evet haklısın, bende bulunan sürümde böyle bir seçenek yokmuş. Teşekkürler. hakan 9 yıl önce