TeamViewer Kurulumu

0

TeamViewer kurulumu yazılı ve görsel anlatım...

taha6161 taha6161 (-99453)
6 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  İndirme Linki : http://www.gezginler.net/indir/teamviewer.html

  TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz.

  TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.

   

  1 TeamViewer Kurulumu ve Kullanımı Resimli Anlatım

  İndirdiğimiz TeamViewer Setup Dosyasına iki kez tıklayarak çalıştırıyoruz. Çıkan güvenlik uyarısına evet diyerek kuruluma devam ediyoruz.

  2 TeamViewer Kurulumu ve Kullanımı Resimli Anlatım

  Bu aşamada karşımıza iki tane seçenek çıkacak. Kur seçeneğini seçerseniz programı bilgisayarınıza kurmuş olursunuz, sadece başlatılsın seçeneğini seçerseniz bir defalığına teamviewer programını başlatmış olursunuz. Daha sonra ticari olmayan kullanımı seçerek kabul et ve devam et butonuna tıklıyoruz.

  4 TeamViewer Kurulumu ve Kullanımı Resimli Anlatım

  Progra başlatıldığında bu ekran ile karşılaşacaksınız. Burada sizin id adresiniz ve şifreniz yer alıyor. Eğer bir kişinin sizin bilgisayarınıza bağlanmasını istiyorsanız kendi id adresinizi ve şifrenizi karşınızdaki kişiye vermeniz gerekmektedir. Karşınızdaki kişi sizin id adresiniz ve şifreniz ile sizin bilgisayarınıza bağlanabilecek ve kontrol haklarını elde edecektir. Siz başka birinin bilgisayarına bağlanmak istiyorsanız karşınızda ki kişinin id adresini ve şifresini bu ekranın sağ tarafında görmüş olduğunuz alana girecek ve karşıdaki kişi ile bağlantı kur butonuna tıklayacaksınız. Ayrıca burada görmüş olduğunuz gibi dosya paylaşımı yapmanızda mümkündür.

   

   

  taha6161 taha6161 (-99453)
  6 yıl önce cevaplandı

  • bu anlattığınız sürüm üzerinden 6 sürüm daha geçmiştir lütfen güncel olanını paylaşınız yada bu soruyu kapatınız. laboustasarim 6 yıl önce
  • Uyardığınız için teşekkür ederim düzeltilmiştir. taha6161 6 yıl önce
  üyelik gerektirir

  Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

  Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
  uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol