Teamviewer nedir, nasıl kullanılır?

Teamviewer nedir?

Teamviewer nasıl kullanılır?

Teamviewer ücretsiz mi?

Teamviewer programını nereden indirebilirim?

Teamviewer bilgilerimi verdiğim kişi her zaman bilgiayarıma bağlanabilir mi?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teamviewer programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

    Teamviewer nedir?

    Teamviewer uzaktan destek ve bakım programıdır. Teamviewer ile bir bilgisayara bağlanabilir ve onu yönetebilirsiniz.

    Teamviewer ile bir bilgisayara bağlanan kullanıcı o bilgisayarın başındaymış gibi o bilgisayarı kullanabilir.

    Teamviewer ile bağlanılan bilgisayarın sahibi yapılan işlemleri görebilir, dilerse bağlantıyı kesebilir.

    Teamviewer uzakdan destek gerektiren durumlar için çok kullanışlı bir programdır.

    Teamviewer programını nereden indirebilirim?

    Teamviewer programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

    Teamviewer ücretsiz mi?

    Teamviewer ev kullanıcıları için ücretsizdir. Ticari kullanımlar için lisans alınması gerekir.

    Teamviewer nasıl kullanılır?

    Teamviewer kullanımı son derece kolaydır. Teamviewer şu şekilde kullanabilirsiniz.

    1. Yukarıdaki linkten indirdiğiniz TeamViewer_Setup_tr.exe iki kere tıklayın.
    2. Teamviewer ekranında
      Sadece başlatın ve kişisel /ticari olmayan kullanımı işaretleyin.
      Daha sonra Kabul et- Başla butonuna tıklayın.

      Teamviewer nasıl kullanılır?

    3. Daha sonra bilgisayarınıza bağlanacak kişiye ID ve şifre bilgilerini iletin.
      Teamviewer ID ve şifre
    4. ID ve şifeyi verdiğiniz kişi artık bilgisayarınıza bağlanabilir.

    Teamviewer bilgilerimi verdiğim kişi her zaman bilgiayarıma bağlanabilir mi?

    Teamviewer programı kapatılıp açıldığında şifre değişir ID aynı kalır. Bu sebepten programı her kapatıp açtığınızda şifreyi karşı tarafa yeniden iletmelisiniz.

    Bu durum kurulum yapılmadığında ve sabit şifre verilmediğinde gerçekleşir.

    cemkara cemkara (4215)