Tehdit hizmeti durduruldu şimdi yeniden başlatın hatası

Tehdit hizmeti durduruldu şimdi yeniden başlatın hatası veriyor ama yeniden başlattıgımda tekrar aynı hatayı veriyor ne yapmam gerekiyor

erengokalp35 erengokalp35 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Öncelikle Merhaba @erengokalp35

    Galiba Windows Defender'i kastediyorsunuz.

    Öncelikle tüm çalışan uygulamalarınızı kapatıp CMD'yi Yönetici Olarak çalıştırın ve SFC/SCANNOW yazıp taratın bu araç Windows Hatalarını bularak çözmeye çalışır. Tarama bittikten sonra yeniden başlatın ve kontrol ediniz. Eğer sorun halen devam ederse ikinci çözüm yöntemine geçin.

    2. ÇÖZÜM : Bilgisayarınıza Antivürüs Programı Kurmak. Eğer sorun halen devam ediyorsa 3.Çözüm yöntemine geçin.

    3.ÇÖZÜM : Windows Defender Güvenlik Merkezini yeniden başlatın.

    Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

    sametdemir sametdemir (60)
    3 yıl önce cevaplandı

      Uğraşmaya değmez, Kaspersky Internet Security kurun, 30 günlük deneme süresi var, 30 gün boyunca bunu kullanırsınız, 30 günün sonunda Kaspersky Security Cloud kullanırsınız, Defender'a göre kat kat kat daha iyi bir koruma sağlıyor.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        @hydra 'nın da dediği gibi Kaspersky'ı kullana bilirsin hem etkili hemde gerçek koruma sayesinde seni zararlı yazılımlara karşıda korur.

        Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır?

        darkcrak darkcrak (5168)