Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi ne demek?

Windows güvenliği bilgisayarda virüs buldu sonra karşıma bir ekran çıktı: Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi / Ciddi  yazıyordu. Fakat şunu anlayamadım virüs silindi mi? Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi lafı bir tuhaf çünkü.  Durumda şöyle yazıyordu: Kaldırıldı veya geri yüklendi. Şimdi virüs kaldırıldı mı yoksa geri mi yüklendi?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sanırım Virüsün olduğu dosya/uygulama artık her neyse ordaki virüsü kaldırıp uygulmayı geri yüklemiş anladığım bu çünkü virüsü kaldırıp virüsü geri yüklemek nedir ya ?

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

        Windows Defender virüsü kaldırdığında Tehdit kaldırıldı veya geri yüklendi bilgisini veriyor. Bu da kafa karıştırıyor. Herhangi bir sorun olduğunu veya virüsün durduğunu düşünmüyorum.

        Kafana takılıyorsa @darkcrak ın önerdiği gibi farklı bir program ile tarama yapabilirsin.

        hakan hakan (15424)