Tek girişli kulaklık mikrofon sorunu

Merhabalar bugün PRN-777 ORANGE - Piranha Bilişim Teknolojileri Store linkteki ürünü (piranha 777)markalı kulaklığı aldım. Sorunum şu mikrofonda bir adet jak var ,mikrofonlu kulaklık bu arada, bilgisayarıma ön taraftan kulaklık girişine yeşil olana taktığım zaman ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor. Biraz araştırdım tek jakı çift jaka dönüştürme falan, bunlardan başka çözüm bilen var mı?

atess27 atess27 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kulaklık sorunu  linkine tıklayarak çözümü deneyebilirsiniz. Linkteki çözüm sizin sorununuzu da çözecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      cevabınız için teşekkür ederim şimdi bu kablodan deilde başka çeşidinden buldum bunuda taktığımda kulaklıktan gelen ses sorunsuz bilgisayar mikrofonu görüyor ama çalışmıyor şöyle bişey farkettim kulaklığa hafif tıklatınca mikrofonda ses olarak algılıyor yani kulaklığı mikrofon olarak algılıyor yardımcı olursanız sevinirim

      KABLO

      atess27 atess27 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Kardesim ALLAH rizasi icin banada sole ayni durum bendede var.kulakliga vurunca ses gidiyor ama konusunca gitmiyor. kullanici64628 6 yıl önce

      Kardesim ALLAH RİZASİ İÇİN banada sole ayni durum bendede var kulakligin microfonuna vurunca ses gidiyor ama konusunca gitmiyor.

      kullanici64628 kullanici64628 (1)