Teknosa'dan Honor 7X alacağım

Selam arkadaşlar, honor 7x ve 9 lite teknosa mağazalarına gelmiş. Ben bunu almak istesem pişman olurmuyum? Ayrıca teknosa ile daha önce alışveriş yapanlar varsa anlatabilirmi tecrübelerini? Nasıl işliyorlar?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Günlük kullanım için ideal gayet. Ben olsam düşünmeden alırdım.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Honor hakkında yorum yapamayacağım ama Teknosa satım işlerinde biraz sıkıntılı. Zaten gerek Facebook sayfalarındaki kullanıcı yorumları gerekse de benim etrafımdan duyduğum sözler. Teknosa dışında başka bir yerde satılıyorsa (internet, vatan bilgisayar vb.) oradan almalısın.

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

        Honor 7X ile ilgili fazla bilgim yok ama Teknosa üzerinden pek çok kez alışveriş yaptım. Bir kaç kez bir sorunla karşılaştım. Aldığım bir kaç üründe sorun çıktı. Götürdüğümde değiştirdiler.

        Örneğin aldığım bir tablet kullanılmış çıktı. Tableti açtığımda başka birinin bilgileri ile Google hesabı oturumu açılmıştı. Muhtemelen iade edilmiş bir ürünü tekrardan sıfır diye bana sattılar.

        murat murat (12492)