Telefomumun güç düğmesi çöktü

Telefomumun ekranı atılıyordu bende bir hata yapıp japonla yapıştırdı sonradan güç düğmesi in de yapışıp çalışmadığını farkettim ve bugün düğme içine göçtü telefon kendi kendine kapanıyor ne yapacağını bilmiyor tamire göndersem japomdma dolayı yapılırmı

seyma727 seyma727 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet tamire göndermeniz şart olmuş. Bir şekilde sadece düğmeyi değiştirirler ya da Japon yapıştırıcısını çözerler. Evde sizin yapabileceğiniz bir işlem yok şuan için. Kendi başınıza çözmeye çalışıranız daha büyük bir sorun yaşayabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)