Telefon 1500 TL'ye kadar telefon önerisi

Merhabalar benim ortalama bütcem 1500-1600 lira ve samsungun yurt dısında çıkardığı edge modelini çok beğendim öneriniz nedir param yeterli olur mu ve nasıl temin edebilirim bilginize çok ihtiyacım var

bozkurt0019 bozkurt0019 (5)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yurtdışında yaşıyan arkadaşın yada akraban varsa hem daha kolay hem daha ucuz olur eğer yoksa Amazon ve eBay'den takip edebilirsin..

    Bu arada 1600 TL'ye bulman biraz zor çünkü yurtdışında bile fiyatlar 1000 $ üstünde seyrediyor şuan..

    ayberk ayberk (71)
    9 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim sağolun bozkurt0019 9 yıl önce

    Flash TV den telefon almayın çin malıdır bu çok çabuk bozulur ucuz malzemeden yapılmıştır

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar, ben ilk akıllı telefonumu alacağım nasipse. Bütçem 1500 TL, çok araştırdım Sony Xperia M5 de karar kıldım ancak bu model hakkında çok olumsuz yorumlar okudum. Kafam iyice karıştı.
      1500 TL bütçeyle alınabilecek en iyi, en sağlam telefon sizce hangisi?
      Yardımcı olursanız sevinirim.

      aycankkd aycankkd (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • 1550-1650TL aralığında bulunan LG G4'ü alabilirsin. Xperia M5 Helio X10 ile geliyor. Pek önerebileceğim bir işlemci değil. brsozl 8 yıl önce
      • @brsozl ilginiz için çok teşekkür ederim çok sağolun ancak o model maalesef bütçemi aşıyor. söylediğiniz fiyatı o model için hiçbir teknoloji mağazasında göremedim. aycankkd 8 yıl önce
      • İnternet fiyatı bu şekilde. Daha önce arkadaşıma 1600TL'ye aldık. Herhangi bir sorun yaşamadı. brsozl 8 yıl önce