Telefon %40 şarj'da kapanıyor, ne yapmalıyım?

Telefonum %40 şarj'da kapanıyor, yeni batarya ile değiştirdim aynı sorun yine var ne yapmalıyım?

reyhani reyhani (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanımsal bir problem olabilir. Bi ara Samsung telefon almıştım ve telefonun şarkjı %100 iken telefonu kapatıp açtığım zaman %30'a düşüyordu 3 kere servise yolladım sorunu hiçbir türlü düzeltmediler bende tüketiciden paramı geri aldım. Eğer telefonunun garantisi varsa 3 kere servise yolla sonra tüketici haklarına ver. Telefonunun sorunu anakartta olabilir veya donanımsal bir problem olabilir.

    Not: Cihazını sıfırla ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol et, eğer sorunun devam ederiyorsa servise ver fakat dediğim gibi garantisi varsa.

    darkcrak darkcrak (5158)