Telefon almak istiyorum. Nasıl bir telefon almalıyım?

telefon alacamda hangisini alayım

bazıları markadan ön yargılı yorum yaptığı için marka yazmayacağım sadece özellik yazacağım hangisini alayım

1)kamera a modeli 16 mp b modeli 13 mp
2)ön kamera a modeli 5 mp b modeli 8 mp
3)dahili depoloma a modeli 16 gb b modeli 32 gb
4)ram a modeli 3 gb b modeli 2 gb
5)cpu ikiside 8 çekirdek frekensi a modeli 1.3 ghz b modeli 1.5
6)islemci markası a modeli MediaTek b modeli Qualcomm Snapdragon
7)batarya a modeli 3000 mah b modeli 2480 mah

bazı özellikler a iyi bazı özellikler b iyi sizce hangisi

1)a modeli iyi

2)b modlei iyi

3)b modeli iyi

4)a modeli iyi

5)b modeli iyi

6)hangisi iyi bende bilmiyom

7)a modeli iyi

yani sonuç olarak birisinin ramı ve kamerası iyi  diğerinin ise islemcisi ve hafızası iyi

j700 j700 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    A Telefonu Ve B Telefonu'nun Linkini Paylaşabilirmisin ?

    Marka Model'de Olur.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      A modelini al derim işleöci olarak 1.5 Ghz ve 1.3 Ghz arasında dudak uçuklatacak kadar fark yok, ve a modelindeki kamera 16 Mp bu da güzel. Model/Marka verseydin daha iyi sonuç alsbilirdin, Bu sitede kimse marka kötülemez, sonuçta S&C sitesidir.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

        birisi vestel venüs v3 5580

        diğeri vestel venüs v3 5570

        https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/32595-67141/vestel-venus-v3-5570_vestel-venus-v3-5580/

        j700 j700 (1)