telefon bağlı değil

WhatsApp Web açıldığında telefon bağlı değil diyor ve çalışmıyor. Sorun ne olabilir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp Web telefon bağlı değil ne demek?

    Whatsapp Web uygulamasının çalışması için öncelikle telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasının internete erişebilir olması gerekir.

    Telefonunuzda internet kapalıysa ya da whatsapp internete bir şekilde erişemiyorsa telefon bağlı değil  uyarısı alırsınız. Telefonunuzun wi-fi ya da mobil veri üzerinden internete erişimi olmalıdır.

    Telefonunuz, Whatsapp internete eriştiğinde Whatsapp Web telefon bağlı değil uyarısı otomatik olarak kaybolur ve WhatsApp web'i artık kullanabilirsiniz.

    Telefonunuz internete bağlı görünüyorsa fakat yine de Whatsapp web çalışmıyorsa, telefondaki internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Telefon internete bağlı görünüyor olabilir fakat internet tarayıcı web sitelerini açıyor mu? mutlaka bunu kontrol etmeli ve telefonun %100 internete erişebildiğinden emin olmalısınız.

    alattin alattin (16984)