Telefon bildirim ekranında Mi Tarayıcı ContentTitle - Content Text hatası

Xiaomi telefon kullanıyorum. Bir kaç gündür bildirim ekranında  Mi Tarayıcı ContentTitle - Content Text yazıyor. Dokunduğumda kapanmıyor. Hiç bir şey açılmıyor.  Hiç bir ayarı değiştirmedim. Nerden geldi anlamadım. Virüs olma ihtimali var mı?  Mi Tarayıcı ContentTitle - Content Text  nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mi Tarayıcı size bildirim göndermiş. Fakat bildirim başlığı ve içeriği sistemsel bir hatadan (sizden kaynalı değil)  görünmemiş. ContentTitle (bildirim başlığı) - Content Text (bildirim içeriği) gibi görünüyor.  Mi tarayıcının size bildirim göndermesini engellerseniz sorun hallolacaktır.

    Mi Tarayıcı ContentTitle - Content Text bildirim geldiğinde üzerinde basılı tutun.

    Daha sonra açılan menüden "İzin ver" seçeneğine dokunun. Böylelikle Mi tarayıcının bildirim iznini kaldırmış olacaksınız.  Bu şekilde sorun çözülecektir.

    alattin alattin (16984)