Telefon'dan silinen videolar geri gelir mi?

Telefon'dan bir videoyu yanlışlıkla sildim. Geri getirmek istiyorum. Mümkün mü? Mümkünse nasıl? Bilgi verir misiniz rica etsem?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

  • Cihazınız android mi? IOS mu? darkcrak 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

2. part uygulamalar ile bu tip silinen verilerinizi kurtarmanız mümkün. Aşağıda vereceğim linkteki uygulama sayesinde videonuzu geri almanız mümkün fakat bazen kurtarmanız mümkün olmayabiliyor verileri.

darkcrak darkcrak (5168)
2 yıl önce cevaplandı

  • Tlfnum android . xiaomi redmi . Nasıl kullanacağım bu programı ? ücretsiz deneme bölümünden tlfnumamı indireceğim ? ve program türkçemi ? Ve kesinlikle gelir mi videolar ? @darkcak(5017) mat7 2 yıl önce
  • Denemen gerekiyor kesin bir şey diyemem @mat7 darkcrak 2 yıl önce

  • Açtığım sayfa hiç güvenilir gelmemesi ve anladığım kadarıyla üçretli. mat7 2 yıl önce
  • Ücretsiz sürümü de var. @mat7 ilkaybaki16 2 yıl önce
  • Teşekkürler fakat çok güvenilir gelmedi bu program . Telefonun garantisini bile devre dışı bırakıyorsa bu iş saçma .Yinede tekrar teşekkürler . @ilkaybaki16 (295) mat7 2 yıl önce
  • Siz bilirsiniz. @mat7 ilkaybaki16 2 yıl önce