Telefon dışında olabilecek bir casus cihaz

Diyelim ki aynı evin içinde birinde bir cihaz var bu çok kocuk olmaliki kendini belli etmiyor cihazı eline almıyor kulağına koymuyor ama konuşuyor konum atıyor bildirim vs gibi şeyleri bellki gönderiyor bu nasıl bir cihaz olabilir

hasan1234567890 hasan1234567890 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Casusluk için kullanılan pek çok alet var. Bunları açıkca her yerde bulamazsın. Dedektiflik donanımları diye bazı sitelerde satılıyor.

    Konum atmak, ortam dinlemesi yapmak için illa telefon olması gerekmiyor. Sanırım sormak istediğin şey bu (başlığı ben düzelttim)

    alattin alattin (16999)