Telefon doğrulaması olmadan Facebook, Instagram, Twitter hesabı nasıl açılır?

Arkadaşlar bilgisayarımdan eskiden facebook,instagram,twitter hesabı açmıştım.Ancak algoritmaları değişti telefon doğrulaması istiyorlar,binbir güçlük çıkartıyorlar ve sonunda hesaplarım askıya alınıyor.Her yeni hesap açmaya kalkıştığımda aynı sorunlarla karşılaşıyorum.Size sorum=

Telefon doğrulamasız sorunsuz birsosyal medya hesabını nasıl açarım?

sapphire sapphire (66)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    telefon numarasız açarsın e-posta üzerine ama çok takip istegi veya spam yaparsan hesabını askıya alırlar (İnstagram tarafından İhlal gibi algılanırsa)  kurtarmak için bir telefon dogrulaması ister ve telefon dogrulamasını atlamak mümkün degil ben bulamadım illaki bir telefon numarası girceksin dogrulama kodunu girmen gerekir..

    krsn krsn (233)