Telefon Dokunmatiğimin bir kısmı bozuldu ne yapabilirim

Üzerine birkaç damla su damladi sonra bastigimda saat şarjın durumu ve bildirimlerin olduğu kısım aşağı cekilmemeye başladı basamiyorum ama diğer taraflar çalışıyor.

kullanici768216 kullanici768216 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Muhtemelen içine kaçmıştır. Varsa garantisine gönderin ama kullanıcı hatası diyecekler bundan eminim

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Telefonun dokunmatik bozulmuşsa garentisi varsa yollayın yapsınlar ama kullanıcı hatasi diyecekleri için sizden para alırlar .

      oguz33 oguz33 (1)