Telefon ekranında beyaz nokta oluştu

Dün Xiaomi Note 10 Lite almıştım. Bir anda ekranda beyaz bir nokta oldu ama minicik birşey.

Bu neden oluşabilir ?

Ciddi bir durum mudur ?

Zamanla büyüyebilir mi ?

Ne yapmam gerekiyor ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu neden oluşabilir?

    Bu sorun genelde darbe veya fabrika çıkış hatası olabilir. Bu sorun bende de olmuştu hatta 1 sene telefonu kullandım geçen beyaz bir parlama oldu bende aldığım yere götürdüm ve adam dedi ki bu sorun bu cihazlarda var ve fabrika çıkışı bir sorun dedi ama benim telefon Xiaomi değildi.

    Ciddi bir durum mu?

    Ciddi bir durum demiyelimde olmasa iyi olur. Bana sorarsan telefonunu hiç zaman geçmeden direk aldığın yere götür ve sorununu anlat zaten direk telefonunu değiştirirler yeni telefon verirler büyük ihtimalle.

    Zamanla büyüyebilir mi?

    Zamanla büyümez ama tane tane telefonunun köşelerinde de oluşabilir tabii bir süre sonra.

    Ne yapmam gerekiyor?

    Zaten telefonunu yeni almışsın yani daha dün almışsın ve bana sorarsan direk aldığın yere götür ve yeni telefon iste zaten sana 0 telefon vereceklerdir çünkü 5-10 gün geçmediği için

    darkcrak darkcrak (5168)