Telefon ekranını bilgisayara yansıtma

Telefondan oynayıp nasıl bilgisayardan yayın yapabilirim. İnternette USB kablosuyla yapıyorlar ben kablo kullanmadan nasıl yaparım ?

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Windows'da “Başlat” simgesine tıklayın.
    • Bağlan yazın.
    • Karşınıza çıkan yazı sizin PC'nizin ismi.
    • Telefondan Ayarlar kısmına gelin.
    • Ekran paylaşma kısmına tıklayın
    • Daha sonrasında bu kısımdan “Ekran Yansıtma” adında bir yer olacaktır.
    • Buna tıklayarak “Bağlan” tuşuna basın ve cihaz aramasını başlatın.
      Daha sonrasında ise bulduğu cihazlar arasından pc'nizin ismi ile aynı olana tıklayın.

    Telefonunuzda  paylaşma kısmı yoksa, telefonunuz desteklemiyor demektir, kablo ile deneyiniz.

    hydra hydra (3800)