Telefon ekranını bilgisayara yansıtmak

Telefon ekranımı bilgisayara yansıtabilir miyim? Telefon ekranını bilgisayara yansıtmak mümkün mü?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefon ekranını bilgisayara yansıtmak için ücretsiz scrcpy yazlımını kullanabilirsin.

    scrcpy yazılımı Windows, Linux ve MAC OS işletim sistemlerinde çalışır.  Telefona uygulama yüklemeye gerek yoktur. Telefonun rootlu olması da gerekmez.   scrcpy programı kurulum da gerektirmez.

     scrcpy  yazılımını buradan indirebilirsin. https://github.com/Genymobile/scrcpy

    1. Öncelikle telefonda USB hata ayıklama seçeneğini aktif hale getir.
    2. Telefonu USB kablo ile biligsayara bağla.
    3. Yukarıdaki linkten indirdiğin  scrcpy programını zipten çıkart ve scrcpy.exe dosyasını iki kere tıkla.

    Telefon ekranı bilgisayara yansıyacaktır.  Telefonu bilgisayardan kontrol edebileceksin.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      Buradan mobizeni indire ven ekranı yansıta bilirsin, bir zamanlar kullandığım uygulama.

      Bide telefonuna bu mobizeni indir.

      adils adils (136)