Telefon ekranını televizyona yansıtmak için görüntü aktarma kablosu önerisi

Smart TV olmayan bir televizyona telefon ekranı yansıtmak istiyoruz. Görüntü aktarma kablosu diye bir şey varmış. Bugün Media Markt'a baktım 300 lira dediler. İnternetten baktım çok daha uygun fiyatlıları var bunun ederi nedir? Tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır? Telefon Samsung A10, TV Vestel marka.

lerna lerna (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bundan alabilirsin, en ucuz olarak bunu bulabilidim.

    hydra hydra (3800)