Telefon görüntüsünü televizyona aktarmak için ne yapmalıyım? Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

Smart tv olmayan bir televizyona telefon ekranı yansıtmak istiyoruz. Görüntü aktarma kablosu diye birşey varmış bugün baktım 300 lira dediler 😲 internetten baktım çok daha uygun fiyatlıları var bunun ederi nedir? Tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefon görüntüsünü Televizyona aktarmak için Swiss Charger SCV-30043 Görüntü Aktarım Kablosu gibi kaliteli ürünler mevcut.

    Daha uygun fiyatlı olarak Mirascreen 3 in 1 Görüntü Aktarma Kablosu Telefondan var. Bu da 110 TL civarında.

    Bunun fiyatı yaklaşık 220TL civarında. Böyle bir çözüm yolu yerine Xiaomi Mi TV Stick  almak daha mantıklı. Xiaomi Mi TV Stick  ile televizyona akıllı TV özellikleri kazandırabilir ve Google Play üzerideki uygulamaları Televizyona yükleyebilirsin. Dilersen yine Xiaomi Mi TV Stick  üzerinden Telefon görüntüsünü Televizyona aktarabilirsin. Xiaomi Mi TV Stick  fiyatı 280TL civarında.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

      telefonun samsungsa (diğerlerine oluyormu bilmiyorum) kablosuz bir şekile akarım yapabilirsin

      oguzhan08 oguzhan08 (45)