Telefon güvenliği nasıl kontrol edilir?

Telefonuma birinin sızdığını düşünüyorum. Birden bire depolamada 500 mba yakın bir boyut artışı yaşandı. Bazen kasmalar oluyordu. Ve bir şifrem de çalınmıştı..

Bu durumu nasıl kesin kontrol edip kesin bir kanıya varabilirim?

rzgr rzgr (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzun hacklendiğini %100 olarak anlamak mümkün değildir. İlk önce Android için en iyi antivirüs yazılımları listesindeki antivirüs uygulamalarını indirip telefonunuzu taramadan geçirin.

    Daha sonra tercihen bütün sosyal medya şifrelerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Ek olarak Sosyal medya hesaplarımızı nasıl güvene alabiliriz? konusunu okuyun.

    Son olarak, işinizi garantiye almak açısından bütün dosyalarınızı yedekleyip telefonunuzu bir defa sıfırlamanızı tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkurler rzgr 6 yıl önce