Telefon için hangi virüs programını önerirsiniz

nehir68 nehir68 (86)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Ben senelerden beri Avast Mobile Security & Antivirus kullanıyorum ve gayet memnunum. Sanada tavsiye edebilirim.

    Avast Mobile Security nedir? Avast Mobile Security nasıl kullanılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu programda uygulama kilidi var mi peki o önemli @temmuz

      nehir68 nehir68 (86)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Var ama link vermiştim, oraya bakmadınmı? Orada bu bilgide mevcut. Eskiden uygulama kilitleme limitsizdi ama bir süredir ücretsiz sürümlerde 3 uygulamaya düşürdüler bunu. Premium (paralı) olursa hiç bir sınırlama yok, istediğin kadar uygulamayı kilitleyebiliyorsun. Benimki öyle.. Senelik 22 lira gibi. Bu da ilave bilgi olsun senin için @nehir68 temmuz 6 yıl önce
      • Aa farketmemiştim evet tesekkur ederim. @temmuz nehir68 6 yıl önce
      • Teşekkürlük bir şey yok, rica ederim @nehir68 temmuz 6 yıl önce

      Telefonda Antivirüs çok Gereksiz bence indirme zaten yavaş iyce yavaşlatıyor

      birhankg birhankg (21)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Antivirüs programları telefonu yavaşlatmaz yorar ama 2 tane ayn anda antivirüs programı indirirsen telefon çöp denemiştim telefonu zor kurtardım :) darkcrak 4 yıl önce

       birhankg a katılıyorum bencede yükleme ama sana tavsiyem arada bir teledona clean masteri yükle temizle sonrada sil

      7sjlkew 7sjlkew (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @7sjlkew Clean master önermem 360 security en uygunudur.hemde. yormaz sistemi. uzmanim9993 6 yıl önce
      • biliyorum ama temizlik açısından daha uygun clean master zaten sonra silin 7sjlkew 6 yıl önce