Telefon ile farklı birisinin konumunu öğrenebilir miyim?

Iyı günler kolay gelsın benım sorum şu.karşı tarafın telınde konum kapalıyken benım onu nerde oldugunu görebilme sansım varmı.uzaktan telefona gırıp konumu acma yada baska bısey.bıde mesela telefona bısey yukledım onu nasıl gızleyebılırm.bazı telefonlarda gızelnmıo buda onlrdan bıtanesı sımdıden teşkler ama bu konum benim için com onemlı saygılar

21 mart, 2:55

kumru kumru (1)
7 yıl önce sordu

  • Soru Başlığınızı şu şekilde düzeltin candan 7 yıl önce
  • iyı günler kolay gelsın benım sorum şu.karşı tarafın telinde konum kapalıyken benım onu nerde olduğunu görebilirmiyim candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Casus yazılımlar ile bu mümkün. Tabi öncelikle telefona casus yazılım yüklemek gerekir. Bu suçtur. Ben teknik olarak yapılabilir demek istiyorum. Casus yazılım ile konum servisi gizlice açılarak, GPS kullanılarak konum tespiti yapılır.

Bunun dışında karşı tarafın konumunu bulamazsınız.

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

  • Pekı önereceğinız program varmı? Ben uygulamayı yukledıgım zaman nasıl gızlıcem kumru 7 yıl önce
  • @kumru bu tür programlar illegaldir. Bu sebepten bu tür bir öneri yapamam murat 7 yıl önce