telefon internet sorunu

telefon bi ara internete normal şekilde bağlanıyo bi süre sonra sanki bağlantı kopmuş gibi görmüyo interneti bağlanmıyo modemi kapatıp açınca düzeliyo sorun nedir acaba başka telefonda böyle bi sorun yok.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayardan veya başka bir cihazdan girmeyi denediniz mi? Eğer ondada böyle sorunlarla karşılaştıysan sorun yüksek ihtimalle modemde. Modemi, yetkililere teslim etmeni öneririm.

    googledoodletr googledoodletr (16)