Telefon kapanıyor şarja takınca açılıyor

Merhabalar, gm discovery 16 gb lik bir telefonum var, 2 sene oldu alalı fakat son günlerde sürekli kapanıyor, açmaya çalıştığımda açılmıyor şarja takınca açılıyor ve şarj dolu olmasına rağmen yine de kapanıyor, açtığımda şarj yarıya iniyor ya da bitik gösteriyor, bir yardımcı olur musunuz? Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir.

Teşekkür eder, iyi bayramlar dilerim...

ademturkel ademturkel (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bataryadan ziyade başka bir sorun olamaz değil mi? yeni bir batarya alsam iyi olacak o halde :)

    ademturkel ademturkel (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hiç durma :) temmuz 7 yıl önce

    Batarya bozulmuş olmalı. Birde başka batarya ile denersin.

    Sanada iyi bayramlar.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bataryan ölmüş yeni bir batarya almalısın ama almadan önce bir telefoncuya danışsan kötü yapmış olmassın.

      umuttt umuttt (207)