telefon müzik sorunu

telefondaki müzikle ilgili bi sorunum var şarkılar her zaman gayet normal şekilde çalıyodu fakat şimdi bazı şarkılar çalınamıyor diyo bazılarıda 5-10 saniye çalınca diğer şarkıya geçiyo saçma bi durum düzelme imkanı varmı

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı şarkılar derken eskiden normal çalınan şarkılar şimdi çalınmıyormu demek istiyorsun . Yoksa yeni indirdiğin bir şarkı 5-10 saniye sonra başka bir şarkıyamı geçiyor ?

    Youtube üzerinden mp3 formatına çeviri yapma işlemi yapıyorsan bu durumlar bazen görülmektedir. 9dk görülen bir şarkının aslında 3dk olduğu ve kalan 6dknın boş geçtiği gibi sorunlar bile olabiliyor.Bu tamamen dönüştürülürken yapılan yanlışlıktır.

    Eğer sorununuz bu şekilde değil ise kullandığınız müzik dinleme programından kaynaklanıyor olabilir. Bir sonraki güncellemeyi bekleyin.

    Eğer sorununz bu da değil ise sisteminizde yazılımsal bir hata oluşmuştur. Sisteminizi Fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

    blackheaven blackheaven (728)