Telefon numaramı değiştirdim, telefonu resetledim, Whatsapp mesajlarım geri gelmedi

2 gün önce telefon numaramı değiştirdim. Bugün telefonda bazı sorunlar oldu ve bende telefonu resetledim. Şimdi Whatsapp mesajlarını geri yükleyemiyorum. Whatsapp mesajlarını nasıl geri yüklerim?

kullanici6351 kullanici6351 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mesajların Google Drive 'da yüklüyse, Whatsapp'ı kaldır sonra tekrar yükle. Yükledikten sonra Whatsapp mesajları isteyip istemediğini soracaktır. Bunu sorduğunda Whatsapp mesajlarını geri yükle seçeneğini seç.

    Bunun için telefonda tanımlı gmail adresin resetlemeden önceki ile aynı olmalıdır.

    Eğer Google Drive yedeğin yoksa telefonu resetlediğin için lokalde olan yedeklerin silindi demetir. Artık geri gelmezler.

    murat murat (12492)