Telefon numaramı unuttum bilmiyorum, nasıl bulabilirim?

Turkcell hattımın numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?

Vodafone numaramı unuttum nasıl bulurum?

Türk Telekom hattımda telefon numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon numaranızı unuttuysanız, öğrenmenin çok pratik bir yolu var. Aşağıda anlattığım yöntem ile hiç SIM kartınızı çıkarmaya gerek kalmadan 5 saniye içinde telefon numaranızı öğrenebilirsiniz.

    Telefon numaramı unuttum nasıl görebilirim?

    Aşağıdaki adımları takip edin:

    1. Telefon uygulamasını, yani birini aramak için girdiğiniz numara yazma bölümünü açın.
    2. Oraya şunu yazın: *101#
    3. Yazdıktan sonra arama tuşuna basın.

    Arama tuşuna bastıktan 1-2 saniye sonra telefonunuzda takılı olan hattın numarası orada görünecektir. Yani numaranızı unuttuysanız bu şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)