Telefon numaranız artık bu telefonda kayıtlı değil

Telefonum açıldığında  whatsappTelefon numaranız artık bu telefonda kayıtlı değil. Büyük ihtimalle telefon numaranızı başka bir telefonda Whatsapp için kaydetmiş olmanızdan kaynaklanmaktadır uyarısı alıyorum.

Telefon numaranız artık bu telefonda kayıtlı değil uyarısı nedir?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp Telefon numaranız artık bu telefonda kayıtlı değil uyarısı nedir?

    Eğer sim kartınızı başka bir telefona takar ve bu telefonda WhatsApp uygulamasını aktif ederseniz eski telefonunuz açıldığında Telefon numaranız artık bu telefonda kayıtlı değil uyarısı almaya başlarsınız.

    Bu mesaj artık Whatsapp eski telefonunuzda çalışmayacak anlamına gelmektedir. Sim kartı tekrar eski telefona takarsanız yeni bir onay süreci başlayacaktır.

    Bu uyarı sadece bir bilgilendirme mesajıdır.

    hakan hakan (15424)