"Telefon numaranız iki faktörlü kimlik doğrulaması yöntemlerinden kaldırıldı" ne anlama geliyor?

Bana böyle bir e-posta geldi artık nasıl güvenlik kodu abilirim bilmiyorum hesabada giremiyorum

".... ile biten telefon numaranız, bu numarayı başka bir hesabı onaylarken kullandığınız için bu hesap için iki faktörlü kimlik doğrulaması yöntemlerinden kaldırıldı. Giriş yapanın siz olduğunu onaylamamız gerektiğinde kimlik doğrulaması uygulamanızdan alacağınız güvenlik kodunu girebileceksiniz.

Hesap ayarları menüsünden istediğiniz zaman yeni bir telefon numarası ekleyebilirsiniz ancak her bir hesap için benzersiz bir telefon numarası kullanmanız gerekecek. "

furkan11 furkan11 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anladığım kadarıyla Instagram hesabında telefon numaran kayıtlıydı ve sen iki faktörlü doğrulamayı açmıştın. Fakat aynı numarayla başka bir Instagram hesabı daha açmışsın (bir şekilde açılmış) bu nedenle Instagram sana diyor ki: Artık bu numaraya doğrulama kodunu göndermeyeceğiz.

    Hesabında e-posta falan yok muydu?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • e postam var ama oraya da kod gelmiyor furkan11 5 yıl önce
    • Yardım ederseniz çok sevinirim furkan11 5 yıl önce
    • Şifreni değiştirmeye çalıştığında nasıl bir durumla karşılaşıyorsun? @furkan11 omercik 5 yıl önce
    • şifremi biliyorum hesaba girerken güvenlik kodu istiyor kodda bana ulaşmıyor furkan11 5 yıl önce
    • Ha şimdi anladım. Instagram'ın o giriş sayfasında "giriş yapmak için yardım al" diye bir şey var. Ona tıkla, ve sonra "daha fazla yardıma mı ihtiyacın var" a tıkla sende bi form açılır. O formdan Instagram ile iletişime geç, yaşadığın sorunu detaylı bir şekilde anlat bakalım ne olacak @furkan11 omercik 5 yıl önce
    • çok teşekkür ederim furkan11 5 yıl önce
    • Daha bir şey yapmış değilim, Instagram ne yapacak çok merak ediyorum. Detaylı bir şekilde yaz problemini, numaranla ne yaptığını falan. @furkan11 omercik 5 yıl önce
    • reset your password diyor ama ben zaten şifremi biliyorum şifremi tekrar resetlememe ne gerek var furkan11 5 yıl önce
    • Tamam sen şifreni bir yenile, sonra giriş yaparken e-postana tekrar kod iste öyle kendi kafandan ne gerek var diye kestirip atma hemen @furkan11 omercik 5 yıl önce
    • şifreyi resetledim ama değişen hiçbir şey yok furkan11 5 yıl önce
    • bu seferde facebooktan instagram güvenlik kodu geldi girdim fakat yanlış diyor furkan11 5 yıl önce
    • allah allah enteresan valla bu sorunun çözümü yok gibi duruyor, 1-2 gün bekle sonra tekrar e-postana kod istemeye çalış omercik 5 yıl önce