Telefon numarası olmadan Youtube hesabımı nasıl doğrularım?

Youtube hesabımı doğrulamam lazım ama elimde telefon numarası yok. Nasıl doğrulayabilirim?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Doğrulayamazsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Peki hiç mi tek kullanımlık telefon numarası veren site yok? Birkaç tanesine baktım ama kullanılıyor filan dedi. treajen 5 yıl önce
    • Tek kullanımlık numara sitelerinden verilen numaraları sanırım Google kabul etmiyor. Ben birkaç defa Gmail hesabımı doğrulamak istemiştim "bu geçerli bir numara değil" gibi bir uyarı verdi. Ayrıca kabul etse bile mantıklı olduğu söylenemez. İleride bir sebepten dolayı tekrar doğrulama isterse ne yapacaksın? @treajen omercik 5 yıl önce