Telefon numarasından Snapchat bulma nasıl yapılır?

Bir kişinin telefon numarasından Snapchat hesabını nasıl bulabilirim? Telefon numarasından Snapchat hesabı bulmak mümkün müdür?

Telefon numarasından Snapchat nasıl bulunur resimli anlatır mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir kişinin telefon numarasından Snapchat hesabını bulabilmek teknik olarak mümkündür. Yalnız telefon numarasından Snapchat bulabilmek için olması gereken bazı gereksinimler vardır.

    Numaradan Snapchat bulma için gereken şartlar:

    • Bulmak istediğiniz kişinin telefon numarası kendi Snapchat hesabında kayıtlı olmalıdır.
    • Snapchat'ini bulmak istediğiniz kişinin telefon numarası sizin rehberinizde kayıtlı olmalıdır.
    • Snapchat uygulamasına telefon rehberinize erişme izni vermelisiniz.

    Gereksinimleri karşıladığınızı düşünüyorsanız şimdi telefon numarasından Snapchat bulma adımlarına geçebilirsiniz.

    Telefon numarasından Snapchat bulma

    1. Adım: Snapchat'i açın.

    2. Adım: Parmağınızı sola doğru kaydırın.

    snapchat sola kaydır

    3. Adım: Karşınıza "Göz At" diye bir yer gelecek. Bu bölümdeki "Arkadaş Ekle" butonuna tıklayın.

    snapchat arkadaş ekle

    4. Adım: Eğer daha önce Snapchat'e rehbere erişim izni verdiyseniz, Arkadaş Ekle butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir bölüm karşınıza gelir. "KİŞİLER" sekmesine geçerek rehberinizde numarası olup snapchat kullanan kişileri direkt görürsünüz.

    snapchat kişiler

    5. Adım: Eğer Snapchat uygulamasına rehbere erişme izni verilmemişse, aşağıdaki gibi "Arkadaşlarını bul" diye bir ekran karşınıza gelir.

    6. Adım: Burası gelirse "Devam" butonuna tıklayın.

    snapchat arkadaşlarını bul

    7. Adım: "Snapchat uygulamasına kişilerinize erişme izni verilsin mi?" uyarısını "İzin ver" diyerek onaylayın.

    snapchat kişilere erişme izni

    8. Adım: Ardından yine karşınıza, rehberinizde numarası olup Snapchat kullanan kişilerin olduğu bir liste otomatik olarak gelecektir.

    snapchat kişiler

    Bir kişinin telefon numarasından Snapchat hesabını bulma için başvurabileceğiniz en iyi yöntem budur. Üstelik Snapchat'in şöyle bir avantajı var: Rehberinizdeki kişilerin hangi hesabı kullandığını size söylüyor. Zaten "KİŞİLERİM'DEKİ SNAPCHAT KULLANICILARI" bölümünde de göreceksiniz, örneğin rehberinizdeki ramazan kişisinin altında onun snapchat kullanıcı adı yazıyor.

    Buradaki numaradan snapchat bulma yönteminin benzerini farklı sosyal medya platformları için de yazmıştım. Aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

    Telefon numarasından Instagram bulma nasıl yapılır?

    Telefon numarasından Twitter hesabı bulma nasıl yapılır?

    omercik omercik (9418)