Telefon olmadan whatsapp yedeklemeyi silme

Iyi günler dilerim.  Iki gun once ailevi bir problem yasadim ve babam telefonumu aldi.

1 kasim sabahi telefonuma reset attim cihaz eski T20. Reset atsam da fotoğraflar filan dururdu whatsapp apk yukleyip actigimda onay kodu istemezdi. Bu sefer de oyle oldu reset attim açtım apk indirdim yukledim whatsappi. Sohbet gecmisi bulundu yuklemek ister misiniz sorusuyla karsilastim atla dedim yuklemedim. Sonra babam telefonu aldi.

Simdi bu eski mesajlara ulasilabilir mi ? Atla demis olmam yedeklemeyi siler mi ?

Whatsappi tekrar silip yuklediginde ayni soruyla karsilasip evet derse ne kadar eski mesajlar gelir ?

Ve ben telefon olmadan o mesajlarin yedeklemesini nasil silerim ?

Cevaplarsaniz cok sevinirim. Teşekkürler.

zubeydesu zubeydesu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Messenger bir daha silinip tekrar yüklendiğinde sohbet geçmişinizi yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Eğer onaylanırsa en son yedekleme tarihine göre sohbet geçmişiniz geri gelir.

    WhatsApp konuşmalarınız her sabah yedeklenir. Böylece en fazla o günün sabahı ya da bir önceki günde yedeklenen sohbet geçmişiniz geri gelir. Bir hafta önce sildiğiniz sohbetlere bu yol ile ulaşılmaz. Eğer telefonunuza sahipseniz, WhatsApp sohbet geçmişi silme  linkine tıklayarak yedeklenmiş sohbet geçmişinizi silmek konusunda bilgi edinip sorununuzu çözebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)