Telefon Önerisi - 1100 TL ye kadar

Merhaba arkadaşlar bir telefon almak istiyorum.Bütçem en fazla zorlasam 1100TL ne alabilirim?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Casper Via P1
    • Asus Zenfone 2
    • Xiaomi Mi 5

    Seçeneklerini düşünebilirsiniz.Xiaomi özellikle son zamanlarda büyük çıkışlar yaparak amiral gemi telefonlar üretiyor.Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ben taksitli almak istiyorum fakat seçenek yok galiba telefonlarda taksit olmuyor mu? kahramanca42 7 yıl önce
    • Telefonlara taksit imkanı kaldırılalı baya bir zaman oldu.En son taksit birkaç ay süre ile sınırılı olarak geri gelecekti.Kesin değilmiş demek ki.Taksitli telefon almak isterseniz, kullandığınız operatörün bayilerinden faturaya ek olarak alma şansınız var. ismailsarp 7 yıl önce