Telefon önerisi: 900TL altı alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

Benim 900 lira limitim var bu paraya en iyi alabileceğim telefon nedir ?

yahran38 yahran38 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    900 lira bütçe belirmişsiniz.Eğer biraz daha zorlayabilirseniz size 1029 TL ye 64 Bit 4 çekirdek işlemcili ve 4 GB RAM'a sahip Asus Zenfone 2 öneririm.

    Buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Belki hiç duymamışsındır ama Xiaomi Mi 4 4G şiddetle tavsiye ederim.  Android sistemlere hakimsen MIUI arayüzüne sahip bu telefon gerçekten seni çok memnun edecektir.

      Hem malzeme kalitesi hem özellikleri oldukça tatmin edici. Tam bir fiyat / performans ürünü. Xiaomi Mi 4 4G reklamı yapıyor gibi oldum fakat bu telefonu yeğenime aldım, gelen ürün kalitesi ve performansı ile beni şaşırttı.  Hatta bir sonra kendime alacağım telefon sanırım Xiaomi Mi 5 olacak. Telefonun şuanki hepsiburada fiyatı 799TL

      hakan hakan (15409)