Telefon önerisi

Kolay gelsin sizce 1000 tl altı bi telefon almak istiyorum özellikleri general mobile 5 plus benzer olsun markası önemli değil yardım ederseniz çok sevinirim

kaangr1998 kaangr1998 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1000TL bütçe ile general mobile gm5 plus önerebilirim veya 700TL gütçe olarak General mobile g4 önerebilirim ben general mobile g4 kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok her oyunu açabiliyor daha iyi performansım olsun dersen general mobile gm5 plus al derim.

    ardahd ardahd (631)