Telefon Rehberini Nasıl Geri Getirebilirim ?

Telefonu yanlışlıkla fabrika ayarlarına getir diyerek sıfırladım fakat içinde rehberdeki kişiler silinmiş nasıl geri getirebilirim ? Böyle bişey mümkün mü ?

NOT : Telefonun markası " HTC ONE M8 "

NOT : simkart , telefon hafızası , mail vs. falan içinde olabilir diye baktım fakat ordada yok. Ve simkart , telefon hafızası , mail vs. görünür durumda..

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba gmail hesabınız telefonunuza tanımlıysa ve rehber senkronizasyonu aktifse rehberiniz gmail rehber hesabınıza kaydediliyor.

    Telefondan rehberinize girip ayarlar bölümünden kayıtları içe aktar diyerek Gmail hesabınıza kayıtlı olan rehberi telefonunuza yükleyebilirsiniz.

    ogzkzu ogzkzu (286)
    7 yıl önce cevaplandı

    • denemiştim ama işe yaramadı. başka çözüm yolu var mı ? ybaskin34 7 yıl önce
    • Daha önce hafıza kartına, telefon hafızasına veya bilgisayara yedeklemediyseniz malesef farklı bir alternatif çözüm yolu bilmiyorum. İsterseniz bilgisayarınızdan gmail rehber hesabınızı açıp burada yedekleme olup olmadığını kontrol edin. ogzkzu 7 yıl önce
    • hım. peki gmail dışında rehberi geri getirmek için hiçbir yol yok mu ? Yeni nesil telefonlar için uyumlu işe yarayan recovery programı yok mu ? @ogzkzu ybaskin34 7 yıl önce
    • Kurtarma programı var mı malesef bende bilemiyorum. ogzkzu 7 yıl önce
    • @ogzkzu pek nasıl olacak şimdi ? yani geri yükleme işlemi yapamaz mıyım ? :/ ybaskin34 7 yıl önce
    • Yedek yoksa malesef geri yükleyemeyeceksin. ogzkzu 7 yıl önce