Telefon Şarj Oluyor Ama Açılmıyor

Merhabalar,

Vodafone Smart 6 Ultra model bir telefona sahibim. Telefonu bugün, 6'ya kadar hiç kullanmadım. Sorun şu ki, şarj doluyor, yani ışığı yanıyor fakat telefonu ne açabiliyorum ne de başka bir şey.

Denediğim yöntemler:

Orjinal şarj aletini taktım, olmadı. Samsung şarj aleti taktım olmadı. Android USB ile iPhone'nin şarj aletini taktım olmadı. Evde TTEC marka bir şarj aleti vardı, onu da taktım açılmadı.

Hard reset yapmayı denedim, ama sorun şu ki açılmıyor.

Telefonun garantisi yok. 6 ay önce ahizeden ses gitmiyor diye servise vermiştim, yaptılar ancak telefonun sensörlerini bozup üstüne para aldılar.(Vodafone şubesine verdim)

Ne yapabilirim ve yarın bana acilen lazım.

Şimdiden teşekkürler.

googledoodletr googledoodletr (16)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonun modeli hakkında bilgim yok  bataryası çıkarılabilir bir bataryaysa ilk olarak bataryasını çıkartmayı dene. Bataryayı çıkarttıktan sonra tak ve tekrar açılıyor mu bunu dene. Eğer açılmıyorsa  ya batarya bozulmuştur ya da telefonda başka bir arıza vardır. Farklı şarj aletleri denemişsin ve sonuç alamamışsın.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Vodafone Smart 6 Ultra yazmış gözlük takmalısın acilen :D darkcrak 4 yıl önce
    • telefond başka bir arıza vardır. Farklı şarj aletleri denemişsin ve sonuç alamamışsın. telefon olacak d yi sil :D darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak uşağum Vodafone Smart 6 Ultra ile ilgili bilgim yok. Yani bataryası çıkıyor mu çıkmıyor mu onu bilmiyorum yazdım. Hamsi ye hamsi :D hakan 4 yıl önce
    • @hakan https://www.epey.com/akilli-telefonlar/vodafone-smart-6.html dan baka bilirsin bataryası var mı yok mu diye epey sitesinde tüm özellikler yazıyor darkcrak 4 yıl önce