Telefon sarjda sarj almiyor ve sarj aletini cikarinca da tamamen kapaniyor bunu sebebi nedir?

Telefon sarjda sarj almiyor..ve sarj aletini cikarinca da tamamen kapaniyo bunu sebebei nedir?

selda2017 selda2017 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun sebebi muhtemelen bataryanın ömrünü tamamlamış (veya bir şekilde bozulmuş) olmasıdır.

    Yenisini almalısın.

    Not: Bunun kesin teşhisini aynı marka ve model eşden-dosttan bir telefon bularak ondan çıkartacağın bataryayı kendi telefonuna takıp deneyebilirsin. Veya herhangi bir telefoncuda kontrol ettirerek gerekiyorsa oradan batarya satın alabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)