Telefon Sd kartı görmüyor

Telefonum 16GB lık sd kartı oyumuyor takdığım zaman USB Bellek Zarar Görmüş yazıyor.Ama kartı bilgisayara bağladığım zaman okuyor.Başka kartı telefona takdığım zaman telefon onu okuyor.Ne yapmam gerekiyor

kullanici863811 kullanici863811 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kartı biçimlendirirsen düzelir. İçindeki dosyalar silinecek elbet ama önce bilgisayara (bilgisayar okuyor ya) yedekleyebilir ve sonra biçimlendirebilirsinde.

    Biçimlendirmeyi telefonda yapmayı dene, daha iyi olur. Ama telefonda biçimlendirme olmazsa bilgisayarda biçimlendirirsin, yine olur.

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Telefondada Biçimlendirdim Bilgisayardada biçimlendirdim yine telefonda açmıyor.Usb bellke zarar görmüi diyor kullanici863811 8 yıl önce
    • Başka bir çözüm yolu şu an için aklıma gelmiyor. Belki şunu söyleybilirim. Telefonda problemli kartı PC'de -flash bellek gibi/niyetine- kullanırsın, telefonada yeni bir kart takarsın. Başka çözüm bulamadığımız için üzüldüm. temmuz 8 yıl önce
    • Son aklıma geldi, telefonu kart takılı halde kapatıp açsan, boot olmasını sağlasan.. Denemediysen bir dene istersen. temmuz 8 yıl önce
    • Son verdiğiniz yönetimi kullanıcam.Yardımalrınız için teşekkür ederim kullanici863811 8 yıl önce
    • Kolay gelsin. :) temmuz 8 yıl önce