Telefon sifirlama - dosya geri getirme

Ben samsung s3 kullaniyorum. Telefonumu dun sifirladim ancak telefonun kendi hafizasinda yedeklemeyi unuttugum dosyalar var. Dosya kurtarmayi hafiza kartina degilde telefona yapabilirmiyim ? Birde dosyalari geri getirmek icin ucretsiz program onerebilirmisiniz.

arfbrk arfbrk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    recovery my filesı öneririm gerçekten etkili bir program.

    Telefonu bilgisayarına tak hafıza kartı takılıyken zaten genelde Samsung kendi telefon hafızasında değil sd kartta saklıyor verileri. foto video, müzik vs. telefonu pc ye bağla çıkarılabilir disk olarak görür recovery my files ile kurtarırsın ama sabretmen lazım zaman alacaktır.

    ahmetbolat ahmetbolat (1)