Telefon sıfırlandıktan sonra silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

Telefonumun ekran şifresinini yegenlerim oynarken unutmuşlar.sonra kilidi acmak için bir telefoncuya verdım.kilidi acmışlar lakin içindeki bilgiler silinmiş.watsap ve resımlerime tekrar ulaşabikşrmiyim.samsung telefonum...birkac yerde ücretli programlardan bahsetmişsiniz işe yararmı ..şimdiden tesekkur ederim.

kullanici785640 kullanici785640 (1)
5 yıl önce sordu

  • Telefonunun Android sürümünü ve modelini yazar mısın? omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho modeli samsung galaxy s4 etikete yazmış darkcrak 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Telefonunun şifresini kırmak için mecburen format atmış olmalılar format atarken Ses açma tuşuna,Ekranda bulunan ana sayfa tuşuna ve güç tuşuna aynan'da basılı durunca bir ekran geliyor wipe data/factory reset'i seçmek için ses açma ve kapama tuşlarına basarak yukarı aşşağı yapa bilirsin wipe data/factory reset'i seçmek için ise güç tuşuna basmalısın bu yöntem format atmışlardır dosyalarını kurtara bilirmisin bilmiyorum

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

    Android telefonda silinen dosyaları geri getirmek için önce telefon rootlu olmalı. Telefoncunun yaptığı da hiç doğru değil, sana sormadan, bilgi vermeden telefonu sıfırlamamalıydı. Root hakkında bilgin var mı?

    omercik omercik (9418)