telefon sıkıntısı

merhaba benim nokia ovi suite tuşlu telefonum var flaşı yanıp sönüyordu bende geri başlatayım dedim telefonu başlattım ve şimdi ne kamera açılıyor ve 70 tane müziğim vardı hiçbirisi çalışmıyor bilgisayara usb bağlantısı ile geçmeye çalıştığımda görmüyor ne oldu bu telefona nasıl düzeltebilirim

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tür problemleri düzeltmek pek kolay olmuyor. Herhalde fabrika ayarlarına geri almak gerekecek.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tuşlu telefonlarda fabrika ayarlarını geri almak nasıl oluyor ardavarol 6 yıl önce
    • Bilemiyorum, marka/modeline göre değişir. Google'da araştırabilirsin @ardavarol temmuz 6 yıl önce

    nokia ovi suite telefon değil uygulamanın adı. Telefonun modeli nedir? Eğer mümkünse resetlemek gerekecek.

    murat murat (12492)