telefon sorunları

nokia e 71 markasında bi telefonum var,klavyeli,internette gezinirken bazı siteleri tam yüklemiyo ve film izliyim diyince videolar yüklenmiyo hiç gelmiyo,yani biraz araştırdım adobe flash player yüklemem gerekiyomuş ama bulmama rağmen adobe flash playerı yüklenmedi bu arada tarayıcım opera mini çözümü varmı.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığınız telefon 2008 yılında çıkmış Symbian işletim sistemli bir telefon.

    Sizin için internete biraz bakındım Skyfire isminde bir tarayıcı sayesinde videoların izlenebildiği söylenmiş.Ancak o da 1 Temmuz itibariyle (2010) çalışmıyor. Diğer alternatif olarak bolt browser isimli tarayıcıyı yükleyebilirsiniz.Bu tarayıcı ile hiç olmazsa YouTube videolarını izleme şansınız olabilir.

    Ancak size tavsiyem bu telefonla hiç uğraşmamanız.Eğer maddi olarak çok sıkıntılı değilseniz 250-300 liraya alacağınız Android bir telefon bile Nokia E71 den kat kat daha iyi olacaktır.

    Kısacası sizinkisi pireden yağ çıkarmak gibi bir iş :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)